НОВИНИ

02.08.2012 | Багатим у Франції доведеться плакати... через податки
За матеріалами - Радіо "Німецька хвиля"

Це перший державний бюджет Франції, який ухвалили правлячі соціалісти на чолі з Франсуа Олландом у вівторок, 31 липня. Французький президент обіцяв змінити економічну політику свого попередника Ніколя Саркозі, тому не дивно, що перші реформи стосувалися скасування ухвалених колишнім урядом податкових пільг, зокрема пов’язаних з понаднормовим робочим часом. Тепер така праця знову оподатковуватиметься.
 

Скасовано також збільшення податку на додану вартість на 1,5 відсотків. Соціалісти вирішили не чіпати доходи простих громадян і збільшили податки фактично лише для забезпечених категорій громадян. Ідеться, зокрема, про тих французів, чиї статки перевищують 1,3 мільйона євро. Також запроваджено додаткове оподаткування для спадкоємців. Сам Франсуа Олланд вирішив  особисто долучитися до економії бюджету. Його зарплатню, а також заробітну плату прем’єр-міністра скоротять на 30 відсотків – до 15 тисяч євро на місяць.
 
Утім, на цьому правлячі соціалісти не збираються зупинятися. Наступного року вони планують нові революційні кроки. Зокрема вони хочуть ухвалити закон про щорічний 75-відсотковий податок на отриманий у Франції прибуток, якщо він перевищує мільйон євро. Також уряд хоче створити наступного року 100 тисяч нових робочих місць і ще 50 тисяч 2014-го для погано освіченої молоді з бідних районів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 7227. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект