НОВИНИ

02.08.2012 | Сенат США схвалив нові санкції проти Ірану
За матерыалами - Korespondent

Американський Сенат слідом за палатою представників схвалив черговий пакет санкцій стосовно Ірану.

Сенат США схвалив нові санкції проти Ірану

Очікувалося, що голосування в Сенаті відбудеться до кінця тижня. Після схвалення обома палатами конгресу законопроекту він надходить на підпис президенту.

Наголошується, що законопроект передбачає введення санкцій проти компаній та осіб, які співпрацюють з іранською владою у сфері видобутку урану, продають Ірану, орендують або надають йому танкери для перевезення нафти, а також надають страхове покриття держкомпанії National Iranian Tanker. Документ передбачає санкції проти всіх, хто співпрацює з підприємствами паливного, нафтохімічного або газового сектора Ірану або допомагає нафтовій і газовій промисловості країни купувати товари, послуги, технології чи елементи інфраструктури.

Документ також передбачає санкції проти осіб і компаній, що надають допомогу Ірану в купівлі обладнання для глушіння радіо-і телесигналу, засобів стеження, а також екіпіровки та спецзасобів для придушення демонстрацій.

Нагадаємо, 12 липня 2012 року Міністерство фінансів і Держдепартамент США ввели нові санкції проти низки державних компаній Ірану.

Нові санкції торкнулися 11 іранських компаній і чотирьох приватних осіб, пов'язаних, на думку Вашингтона, зі здійсненням ядерної програми Тегерана.

Крім цього, Мінфін США виявив близько 50 організацій в різних країнах світу, за допомогою яких Іран обходив накладені раніше санкції, в тому числі, продавав нафту в обхід ембарго.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект