НОВИНИ

01.08.2012 | Траян Бесеску закликав румунських політиків до згоди і співпраці
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Траян Бесеску закликав політиків до припинення політичної війни і на початок боротьби за повернення втраченої країною довіри з боку міжнародних партнерів.
 
З такою заявою Траян Бесеску виступив на прес-конференції, що відбулася в Бухаресті за результатами референдуму щодо імпічменту главі держави.
 
"З метою відновлення довіри міжнародних партнерів до Румунії я закликаю представників всіх політичних партій до припинення політичної війни і проведення прозорих політичних дебатів. І зайнятися розв'язанням насущних економічних проблем румунських громадян", - заявив Траян Бесеску.
 
Серед першочергових завдань він назвав відновлення функціонування демократичних інституцій країни, встановлення транспарентних відносин з міжнародними фінансовими партнерами, а також розв'язання соціальних проблем громадян, в тому числі і створення нових робочих місць.
 
Прем'єр-міністр Румунії Віктор Понта, зі свого боку, заявив, що "він відмовляється від подальшої співпраці з президентом".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект