НОВИНИ

01.08.2012 | Україна і США домовилися усунути перешкоди для торгівлі
Джерело - УНІАН

Така домовленість була досягнута під час зустрічі першого віце-прем'єр-міністра України Валерія Хорошковського з торговим представником США Роном Кірком, яка відбулася в рамках четвертого засідання Українсько-американської ради з торгівлі та інвестицій 31 липня у Вашингтоні. 

 «Метою цієї робочої групи буде усунення перешкод у торгових відносинах між нашими країнами і як наслідок - збільшення товарообороту», - сказав В.Хорошковський.

 Він зазначив, що важливим у цьому контексті є досягнення компромісних рішень про припинення дії антидемпінгових заходів стосовно української продукції. «Підтримка американської сторони в питанні лібералізації доступу української продукції на ринок США й скасування діючих обмежень має для нас особливо важливе значення», - підкреслив перший віце-прем'єр. За його словами, шляхом усунення існуючих проблем у двосторонній торгівлі товарооборот між нашими країнами може бути збільшений у кілька разів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2905. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект