НОВИНИ

01.08.2012 | Бої в Алеппо: Сирійська опозиція заперечує дані про тяжкі втрати
Джерело - Korespondent

Сирійська армія вже п'ятий день продовжує операцію проти повстанців у другому за значенням місті країни - Алеппо. Про хід боїв надходить суперечлива інформація.

"Збройні сили продовжують переслідувати залишки терористичних угруповань в районі Салах ед-Дін в Алеппо, завдаючи їм тяжких втрат", - повідомляє сирійський державний телеканал Сурія.

Розташований на південному сході міста район Салах ед-Дін є головним осередком бійців Вільної сирійської армії (ВСА)в Алеппо.

Незалежна сирійська газета Аль-Ватан повідомляє, що урядові війська взяли під контроль міські райони Салах ед-Дін, Суккарі і Саххур, а також тіснять бойовиків у районах Хамданія, Машхад, Ансарі, Сейф ад-Даула і Забдія.

За даними Аль-Ватан, бійці ВСА перебувають у "тяжкому становищі".

"Алеппо зараз практично у стані облоги. Це ускладнює союзникам терористів, таким як Туреччина, Катар і Саудівська Аравія, відправку їм підкріплення, хоча сотні бойовиків, готових вирушити до Алеппо, перебувають на кордоні з Туреччиною", - йдеться в повідомленні.

 У свою чергу, озброєна опозиція, яку цитує ряд ЗМІ, говорить про зворотне. Повстанці заперечують, що армія просунулася углиб кварталу Салах ед-Дін. За їхніми словами, вона лише здалеку обстрілює його з танків, артилерії і з вертольотів. Представники ВСА стверджують, що вони, як і раніше, контролюють 60% Алеппо.

За даними ЗМІ, всі лікарні в Алеппо переповнені, місто продовжують залишати тисячі мирних громадян.

Прем'єр-міністр Туреччини Реджеп Ердоган у понеділок обговорив по телефону перспективи врегулювання сирійського конфлікту з президентом США Бараком Обамою. Сторони домовилися активізувати зусилля із досягнення політичних змін у Сирії, включаючи відставку нинішнього президента цієї країни Башара Асада.

Держдеп США напередодні, 30 липня, заявив пророзширення допомоги сирійській опозиції.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект