НОВИНИ

01.08.2012 | Осередок терористичної загрози у Росії розташований на Північному Кавказі - Держдеп
Джерело - Korespondent

Осередок терористичної небезпеки в Росії, як і раніше, розташований на Північному Кавказі, а теракти відбуваються на грунті міжнаціональної ворожнечі, помсти, сепаратизму й екстремізму.

Про це сказано в доповіді Держдепартаменту про поширення тероризму світом у 2011 році.

"Терористичні атаки в Росії, що все ще тривають (у 2011 році), викликані нестабільністю на Північному Кавказі. Сепаратизм, міжнаціональна ворожнеча, помста, бандитизм і екстремістська ідеологія були головними мотивами тероризму", - говориться в доповіді, яку Держдепартамент щорічно спрямовує в Конгрес США.

Як зазначає американське зовнішньополітичне відомство, саме з Північного Кавказу насильство поширюється в інші регіони країни. Найжахливішим терактом у 2011 році держдепартамент називає січневий вибух в аеропорту Домодєдово, відповідальність за який узяв терорист Доку Умаров. Жертвами теракту стали 37 осіб, поранено 148.

У доповіді наголошується, що Росія активно бере участь в боротьбі з міжнародним тероризмом, у тому числі бореться c фінансуванням тероризму. Найбільш успішною США називають співпрацю в рамках профільної підгрупи двосторонньої президентської комісії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект