НОВИНИ

27.07.2012 | Відповідальність за теракти в Іраку взяли на себе «аль-Каїда»
Джерело - Голос Америки

Бойовики пов’язаного з аль-Кайдою угрупровання в Іраку взяли на себе відповідальність за теракти, скоєні в іракських містах у понеділок, який став найкривавішим днем в країні за понад два роки. 
 
У заяві, розміщеній на веб-сайтах «джихадистів», угруповання «Ісламська держава Ірак» взяло на себе відповідальність за хвилю терактів, яка прокотилася щонайменше 15 іракськими містами 23 липня. У цей день близько 115 людей загинуло і понад 200 було поранено.
 
Скоординовані напади та вибухи сталися через кілька днів після того, як лідер «Ісламської держави Ірак» оприлюднив аудіозапис, на якому заявив, що угруповання розпочинає «нову фазу» своєї боротьби проти іракської влади і планує чинити напади.
 
Нагадаємо, що бойовики «Ісламської держави Ірак» взяли на себе відповідальність за серію вибухів замінованих автомобілів у червні, внаслідок чого загинули 72 людини.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект