НОВИНИ

27.07.2012 | Болгарсько-Українська промислова палата починає діяти
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Виконавча рада Торгово-промислової палати (ТПП) Республіки Болгарія затвердила статут і зареєструвала Болгарсько-Українську промислову палату.
 
Про це УКРІНФОРМ повідомили в посольстві України у Болгарії.
 
"Пріоритетним завданням Болгарсько-Української промислової палати, яка вже почала працювати, буде створення інформаційно-консультативного центру з оновленою базою даних про експортний потенціал і інвестиційні можливості України і Болгарії, у тому числі на регіональному рівні", - повідомив посол України у Болгарії Микола Балтажи.
 
За його словами, новий крок у зміцненні торгово-економічних стосунків між двома країнами дозволить систематизувати двосторонню торгівлю товарами і послугами. Її обсяг у 2011 році перевищив $1 млрд.
 
Створення Болгарсько-Української промислової палати дозволить також оперативно обмінюватися інформацією про оголошені тендери, інвестиційні проекти, комерційні пропозиції, зміни в законодавствах двох країн.
 
"У майбутньому нова структура генеруватиме усі спільні проекти і надаватиме юридичну допомогу українським бізнесменам, які побажають починати бізнес у Болгарії", - додав М.Балтажи.
 
Після збільшення кількості членів Палати посольство України планує почати роботу по входженню цієї структури в Асоціацію торгово-промислових палат Європи.
 
Готовність стати членами Болгарсько-Української промислової палати вже висловили провідні болгарські компанії, що представляють основні галузі промисловості Болгарії, - хімічну, металообробну, видобуваючу, фармацевтичну, косметичну і оборонну.
 
Це Prista Oil, Rosa impex, Sopharma, Kaolin і інші, які давно працюють на українському ринку і зробили великі інвестиції в економіку нашої країни.
 
Членами палати стануть і українські фірми, що працюють у Болгарії, - металургійний комбінат Promet Steel - власність холдингу "Метінвест", "Аеросвіт", "Українське Дунайське пароплавство".
 
Головою Болгарсько-Української промислової палати обрана Лідія Шулева, член Ради керівників Університету ООН, екс-віце-прем'єр РБ. Її заступниками обрані Почесні консули України в Пловдиві і Русі - Димитр Георгієв (власник компанії Rosa impex) і Пламен Бобоков (власник компанії Prista Oil).


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект