НОВИНИ

26.07.2012 | Навчання “Репід Трайдент-2012” відвідали військові керівники країн-учасниць
Джерело - Сайт Міністерства оборони України

25 липня, на території Міжнародного центру миро творчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного в рамках масштабного українсько-американського командно-штабного навчання із залученням військ “Репід Трайдент-2012” відбувся День високоповажних осіб.

Ознайомитись із перебігом навчання прибули військові керівники збройних сил країн-учасниць, серед яких Командувач Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковник Генадій Воробйов та заступник начальника штабу командування Сухопутних військ США у Європі бригадний генерал Майкл Білс. Разом з ними на полігоні перебували високоповажні  особи, зокрема, Командувач Національної Армії Республіки Молдова бригадний генерал Віталій Стоян, командувачі сухопутними військами Сербії та Румунії генерал-майори Мілан Moйсіловіч та Іоан Сорін, генерал-ад’ютант Національної гвардії штату Каліфорнія генерал-майор Девід Болдвін, командувач Сухопутними військами Атлантичного регіону Канади бригадний генерал Крістофер Туррот, інші військові високопосадовці, а також члени Київської асоціації військових аташе, акредитовані в Україні.

Під час візиту високоповажні гості ознайомилися з процесом роботи у створених в контексті навчань штабах багатонаціональних бригад. А згодом, спостерігали за практичними діями мультинаціональних підрозділів. Зокрема, увазі високих гостей були представлені дії військовослужбовців під час охорони та оборони важливого об’єкту, дії із блокування визначеного району та проведення пошукових дій, несення служби на дорожньому контрольно-перепускному пункті, процедура спеціальної обробки місцевості та техніки, практичні дії по охороні базового табору тощо.

– Для підрозділів Збройних Сил України подібні багатонаціональні навчання, в першу чергу, дають можливість відпрацювати взаємосумісність  в діях з підрозділами інших країн. В Косово, Ліберії, Конго нам доводиться виконувати завдання пліч-о-пліч з нашими побратимами по зброї. По-друге – це, безумовно, спілкування і набуття досвіду, який потрібен кожному військовому, але якщо ми будемо ділитись власним досвідом – досягнемо більшого успіху! – зазначив командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Генадій Воробйов.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект