НОВИНИ

17.07.2012 | Висадка повітряного десанту і супровід гуманітарних вантажів будуть відпрацьовані у ході «Репід Трайдент-2012
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Висадка повітряного десанту і супровід гуманітарних вантажів відпрацьовуватимуться, зокрема, під час українсько-американських командно-штабних навчань із залученням військ «Репід Трайдент-2012», що розпочалися у понеділок на території Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного на Львівщині.
 
Про це повідомив на урочистій церемонії відкриття навчань керівник "Репід Трайдент-2012", перший заступник командира 8-го армійського корпусу Сухопутних військ ЗС України генерал-майор В'ячеслав Назаркін, повідомляє прес-служба Міноборони.
 
"Головною метою навчань є отримання всіма військовослужбовцями навичок та знань, налагодження взаємодії між представниками різних країн під час миротворчих місій. Значну увагу буде приділено, зокрема, таким операціям, як висадка повітряного тактичного десанту та супровід гуманітарних вантажів", - зазначив Назаркін.
 
Під час навчань відпрацьовуватимуться також служба на блокпостах, охорона важливих об'єктів, несення та організація служби в базовому таборі, медична евакуація хворих та поранених з зон конфліктів тощо. Навчання планується провести у дві фази – командно-штабну та польову.
 
Довідка. Тематика навчань “Репід Трайдент-2012” – виконання завдань у складі багатонаціональних сил під час операції повного спектру. Вона включає в себе дії підрозділів у наступі та обороні, виконання завдань з підтримки миру і допоміжних дій.
 
За основу сценарію “Репід Трайдент-2012” розробниками взято обстановку в афганській провінції Забул. Ситуаційні завдання, які стоятимуть перед учасниками командно-штабної та польової фаз навчань, мали місце у реальній практиці американського військового контингенту в Афганістані. Відповідно до замислу, в провінції, яка входить до зони відповідальності Регіонального командування “Південь”, після ускладнення обстановки та неспроможності місцевих органів влади, підрозділів Національної Армії та Національної поліції забезпечити необхідний рівень безпекової ситуації, розгортаються дві бригади: українсько-американська та багатонаціональна. Передбачається, що штаби та підрозділи бригад будуть перебазовані з території своїх країн до аеропорту Кандагар, в подальшому здійснять марш у визначені зони відповідальності та виконають поставлені завдання із забезпечення безпеки в зазначеній провінції.
 
Умовно навчання розподілятимуться на декілька етапів. Перший триватиме із 14 до 23 липня. Упродовж цього часу здійснюватиметься підготовка до виконання завдань: заняття на навчальних місцях, роздільне штабне тренування та перевірка роботи програмного забезпечення (JCATS) тощо. З 24 до 26 липня, у ході другого і третього етапів, відбудеться відпрацювання передислокації українсько-американської бригади до району відповідальності та, безпосередньо, проводитиметься підготовлена офіцерами багатонаціональних штабів операція “Рішучий удар” з підтримання миру у районі відповідальності.
 
У навчаннях будуть задіяні більше 850 українських солдатів та офіцерів з підрозділів 8-го та 13-го армійських корпусів Сухопутних військ ЗСУ. Окрім них, учасниками "Репід Трайдент-2012" стануть близько 1400 військовослужбовців з інших країн. Серед іноземних представників найбільша група від армії США – більше 150 військовослужбовців. Другий за кількістю іноземний підрозділ – від збройних сил Молдови – 90 військовослужбовців. Решта держав-учасниць представлені меншою кількістю військовиків. Уперше для участі у практичній фазі навчань до України прибули три взводи від збройних сил Грузії, Македонії та Румунії. Ці підрозділи братимуть участь у практичному проведенні операції повного спектра.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект