НОВИНИ

12.07.2012 | МВФ прогнозує уповільнення зростання економіки Китаю
Джерело - РБК-Україна

Темпи зростання економіки Китаю в 2012 році виявляться нижчими 8%, заявила глава МВФ Крістін Лагард.

Показники ВВП за минулий квартал уряд Китаю опублікує у п'ятницю. Економісти очікують збільшення ВВП країни на 7,6% в річному значенні.

Таким чином, це може виявитися найнижчим показником з першого кварталу 2009 року. При цьому очікується, що другий квартал виявиться дном ослаблення китайської економіки.

Сама ж влада КНР прогнозує збільшення показника в 2012 році на 7,5%. Крістін Лагард, виступаючи у Пекіні, заявила, що країни ЄС багато про що змогли домовитися, проте їм необхідно ще багато зробити.

Раніше повідомлялося, що влада Китаю ухвалили рішення відкласти посилення правил банківського регулювання до початку наступного року, щоб не позбавляти слабку економіку кредитної підтримки.

Також варто зазначити, що зростання економіки Китаю сповільнилося за підсумками першого кварталу 2012 року до мінімуму майже за три роки, що дозволяє економістам прогнозувати пом'якшення грошово-кредитної політики урядом країни, щоб протистояти слабкості попиту на внутрішньому та європейському ринках.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект