НОВИНИ

12.07.2012 | Кількість безробітних у Єврозоні може збільшитися до 22 млн.
Джерело - УКРІНФОРМ

Міжнародна організація праці заявила про можливе скорочення у найближчі чотири роки кількості робочих місць у країнах Єврозони на 4,5 млн, що призведе до збільшення кількості безробітних до 22 млн осіб.
 
Про це йдеться у доповіді МОП "Трудова криза у Єврозоні: тенденції та політичні заходи".
 
"Безробіття в Єврозоні може досягти 22 млн протягом найближчих чотирьох років з 17,4 млн, доти, поки не стануться узгоджені політичні зміни", - відзначається у доповіді.
 
У доповіді МОП також застерігає, що від трудової кризи постраждають як економічно сильні країни Єврозони, так і ті, які відчувають економічні проблеми. Найбільш вразливою категорією на ринку праці стануть молоді спеціалісти. За даними організації, з 2010 року рівень безробіття збільшився більше, ніж у половині з 17 країн Євросоюзу. Понад 3 млн молоді віком від 15 до 24 років безробітні. Третина прецездатного населення євроблоку або безробітні, або виключені з трудового ринку.
 
Для зміни ситуації, МОП пропонує перехід від політики економії до узгодженої політики зростання, в основі якої повинно бути створення нових робочих місць. У доповіді МОП пропонує досягти угоди між країнами-членами ЄС щодо розширення податкової бази через соціальний діалог, що в свою чергу позитивно позначиться на фінансуванні програм, спрямованих на збільшення робочих місць.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект