НОВИНИ

14.06.2012 | Обама нагородив президента Ізраїлю Медаллю свободи
За матеріалами - Korespondent

Президент США Барак Обама нагородив президента Ізраїлю Шимона Переса вищою нагородою США, що присуджується цивільним особам - Медаллю свободи.

Обама нагородив президента Ізраїлю Медаллю свободи

"США пощастило, що у них є багато союзників і партнерів по всьому світу. І звичайно, одним з найсильніших партнерів і наших найближчих друзів є держава Ізраїль. І жодна людина не зробила так багато за стільки років для побудови наших партнерських зв'язків та зближення наших народів, як лідер, якого ми сьогодні вшановуємо - наш друг Шимон Перес", - сказав Обама на церемонії нагородження.

Інші лауреати Медалі, серед яких були музикант Боб Ділан, письменниця Тоні Моррісон і колишній держсекретар Мадлен Олбрайт (до речі, запрошена на вечерю на честь Переса), отримали нагороди ще наприкінці травня.

Обама запевнив, що США були, залишаються і завжди залишаться вірним другом і партнером Ізраїлю.

"Безпека держави Ізраїль не може бути поставлена ​​під сумнів. І зв'язки між нашими країнами непорушні. Разом з тим, Шимон знає, що безпека країни залежить не від сили зброї, а від правильних вчинків - її моральних орієнтирів. Він знає, що ми не тільки повинні хотіти миру, ми повинні домагатися його. І в цьому завжди була мета його життя - мир, безпека і гідність, для ізраїльтян, палестинців і всіх арабських сусідів Ізраїлю", - заявив президент США.

Перес подякував Обамі, назвав його другом Ізраїлю і вітав "напружену роботу" американського лідера над створенням коаліції, покликаної змусити Іран відмовитися від амбіцій в ядерній сфері.

"Іранській загрозі потрібно покласти край", - сказав він.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект