НОВИНИ

11.06.2012 | До Донецька перебазуються військові літаки
Джерело - УНІАН

Про це повідомив начальник Регіонального медіа-центру Міністерства оборони України (м. Харків), підполковник Дмитро Горбунов.

 Він уточнив, що екіпажі обох літальних апаратів пройшли відповідну льотну підготовку і за рішенням керівництва Міністерства оборони України і Генерального штабу перебазуються до Донецька.

 Екіпаж винищувача-перехоплювача типу Су-27 безпосередньо залучатиметься для охорони повітряного простору в регіоні і своєю присутністю підсилить протиповітряну оборону армії.

 В іншому військово-транспортному літаку типу Ан-26 на Донбас прибудуть фахівці інженерно-технічного складу, а також зі служб наземного забезпечення польотів авіації.

 Всі дії військових льотчиків будуть чітко пов`язані з роботою військових підрозділів радіотехнічних військ, які стежитимуть за всіма змінами в повітряній обстановці над Донецьким регіоном, і обов`язково будуть узгоджуватися з іншими силовими відомствами країни.

 Планується, що о 7:00 в небі над міжнародним аеропортом «Донецьк» льотчики винищувача-перехоплювача типу Су-27 продемонструють всім присутнім льотну майстерність і професіоналізм. Метою цього заходу стане демонстрація абсолютної готовності військових авіаторів діяти за призначенням на користь безпеки міжнародних футбольних змагань.

 Планується, що на даному заході в Донецьку будуть присутніми: начальник штабу - перший заступник начальника авіації командування Повітряних сил ЗСУ генерал-майор Ігор Янушевич, керівництво Донецької обласної державної адміністрації, начальник Донецького гарнізону полковник Сергій Камеш та інші.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект