НОВИНИ

21.03.2005 | Аннан пропонує радикальні реформи ООН
Джерело - Українська служба ВВС

Генеральний секретар ООН Кофі Аннан запропонував радикальні реформи організації, включно із розширенням Ради Безпеки та встановленням чітких правил щодо того, коли вона може схвалювати застосування військової сили.


У своїй доповіді перед ООН пан Аннан сказав, що сучасні тенденції в світі, такі як злочинність, бідність та тероризм, є взаємопов'язаними і являють собою універсальну загрозу.

Він закликав узгодити загальноприйняте визначення тероризму, і звернувся до країн з закликом до негайних кроків з контролю ядерної, хімічної та біологічної зброї.

Кореспондент Бі-Бі-Сі в ООН каже, що пропозиції Кофі Аннана мають на меті забезпечити і подальше перебування Об'єднаних Націй у серці світової системи безпеки і подолати розбіжності, викликані американським вторгненням в Ірак два роки тому.

Доповідь також пропонує створити Раду з прав людини ООН на заміну існуючій комісії з прав людини, яку звинувачують у захисті диктаторів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект