НОВИНИ

09.05.2012 | Євродепутат: Януковичу дали останні два тижні
Джерело - УНІАН

Українська влада може зіткнутися із ще більшими труднощами у відносинах з Європейським Союзом, ніж перенесення Ялтинського саміту Президентів Центральної Європи, якщо не зробить очікуваних «рухів» в справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко.
 


Таку думку висловив голова делегації Європейського парламенту у співпраці з Україною Павел Коваль.


 Він назвав перебільшенням заяви деяких коментаторів, що перенесення запланованого на суботу саміту є «катастрофою» Президента України Віктора Януковича.


 «Якщо не буде спроби вийти з цієї ситуації, то точно будуть складніші (проблеми)», - сказав депутат, котрий представляє в Європарламенті Польщу.


 На його думку, українська влада фактично не мала жодного іншого виходу, крім того, аби перенести саміт, на який відмовилися приїхати більшість запрошених гостей.


 П.Коваль сказав, що перенесення заходу дало українцям та європейським партнерам «два тижні» на пошук шляхів вирішення справи Ю.Тимошенко, звільнення якої західні політики домагаютьcя з моменту її арешту у серпні 2011 року.


 «Це сильний попереджувальний сигнал, що напрямок політики повинен бути змінений, і думаю, що цей сигнал дуже чітко зараз починають розуміти в найважливіших будинках в Києві»,- відзначив депутат.


 «Рух в справі Тимошенко необхідний і більш-менш відомо, в якому напрямку він повинен бути. Давайте дамо час на закулісні розмови дипломатів та політиків, котрі відповідають за цю справу», - додав П.Коваль.


 Він також сказав, що сторони не мають багато часу в умовах «ускладнення ситуації» Ю.Тимошенко та наближення Євро-2012.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект