НОВИНИ

08.05.2012 | У НАТО сподіваються, що Росія не нападе
Джерело - УНІАН

Про це заявила на брифінгу речник НАТО Оана Лунгеску, відповідаючи на прохання прокоментувати відносини з Росією у світлі інауурації Президента Володимира Путіна і заяв керівника Генштабу Збройних сил РФ Миколи Макарова про можливість попереджувального удару по об’єктах системи протиракетної оборони НАТО в Європі.


 “Ми бачили інавгурацію Путіна, яка, я можу сказати, є ознакою неперервності у керівництві Росії та у політиці Росії”, - сказала О.Лунгеску.


 Вона зазначила, що саме Президент В.Путін у 2002 році погодився з пропозицією країн-членів Північноатлантичного альянсу створити Раду НАТО-Росія.


 “Ми можемо бачити, що був реальний прогрес у рамках Ради НАТО-Росія за цей період часу. І ми домовилися на саміті НАТО-Росія у Ліссабоні в 2010 році, що ми продовжимо бути відданими створенню стратегічного партнерства з Росією і що це залишиться нашою метою”, - сказала речник Альянсу.


 Вона зазначила, що з 2002 року сторони досягли значного прогресу в низці сфер, зокрема, щодо Афганістану, боротьби з тероризмом, наркотиками і піратством.


 За словами О.Лунгеску, вона не бачила заяв М.Макарова щодо можливого удару по системі ПРО, яку країни НАТО збираються створити для посилення оборони країн-членів Альянсу від можливих загроз.


 “Ми не досягли такого значного прогресу, як сподівалися, у сфері ПРО, однак зрозуміло, що наша система не спроектована і не спрямована проти Росії, у нас немає намірів нападати на Росію, і ми сподіваємося, що Росія не має намірів нападати на нас”, - підкреслила речник Альянсу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект