НОВИНИ

26.04.2012 | НАТО підтримує можливу участь Україні в ініціативі "Інтелектуальна оборона"
За матеріалами - УКРІНФОРМ

В НАТО позитивно оцінюють потенціал України для участі в ініціативі військово-політичного блоку "Інтелектуальна оборона" (Smart Defence).
 
Про це йшлося під час засідання Спільної робочої групи Україна – НАТО з питань військової реформи, що відбулася напередодні у штаб-квартирі Альянсу в Брюсселі.
 
"В ході дискусії представники країн-членів НАТО висловили позитивне ставлення до можливої участі в реалізації проектів "Інтелектуальної оборони" нашої держави, яка, як було відмічено, володіє достатнім для цього потенціалом", - йдеться у повідомленні.
 
На сьогодні з боку Альянсу активно вивчаються підходи стосовно можливого залучення країн-партнерів до багатонаціональних проектів у межах "Інтелектуальної оборони", зазначили у Місії України при НАТО.
 
Планується, що конкретні програмні рішення щодо імплементації концепції "Інтелектуальної оборони" будуть ухвалені на саміті НАТО, що пройде 20-21 травня у Чикаго.
 
Нагадаємо: ініціатива "Інтелектуальна оборона" (Smart Defence) є концепцією, запропонованою з метою заощадження матеріально-фінансових ресурсів в умовах глобальної економічної кризи.
 
Сутність концепції полягає в оптимальному та ефективному зосередженні союзників на найбільш важливих компонентах, які є критичними для підтримання та підвищення оперативних можливостей Альянсу.
 
"Інтелектуальна оборона" грунтується на принципах уникнення дублювання, спеціалізації окремих держав чи груп країн-членів на тих або інших функціях чи спроможностях, які, у свою чергу, надаються іншим союзникам.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект