НОВИНИ

26.03.2012 | Система ПРО не має тих можливостей, якими лякають росіян – посол США у Росії Макфол
Джерело - Голос Америки

Америка готується докласти значних зусиль, щоб допомогти російській владі зрозуміти, на що насправді здатна і не здатна система ПРО в Європі. Про це посол США в Росії заявив в ексклюзивному інтерв’ю Голосу Америки.




За словами Майкла Макфола, якого в ході президентських виборів у Росії неодноразово звинувачували у підтримці антипутінської опозиції, плани США щодо ПРО насправді не загрожують національним інтересам Росії.


«Найбільш гарячі дискусії тут, у Москві, викликає американська ракета SM-3 Block-2B, яка насправді існує лише на папері», – навів приклад непорозумінь між США та Москвою Макфол.


Майкл Макфол також заявив, що США робитимуть більший наголос на використанні соціальних мереж для безпосереднього донесення своїх позицій до росіян.


«Протягом десятків років Держдеп практикує те, що називається публічною дипломатією. У нас є співробітники, які цим займаються через традиційні ЗМІ, однак, у ХХІ-му сторіччі ми повинні використовувати і нові платформи такі як Facebook та Twitter, тому що саме там люди отримують новини та спілкуються», – сказав Макфол.


Майкл Макфол також підкреслив, що незважаючи на публічну антиамериканську риторику російської влади, російські офіційні особи неодноразово повідомляли йому особисто та іншим американським чиновникам, що прагнуть позитивних відносин.


«Рівень антиамериканізму в Росії для всіх став справжнім сюрпризом, тому, що ми (уряд США – прим. ред) були впевнені, що будуємо відносини зовсім іншого плану», – розповів посол США у Росії.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6326. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект