НОВИНИ

21.12.2011 | Ми повинні шукати те, що об'єднує - учасники Українсько-польського форуму партнерства
Джерело - УКРІНФОРМ

Спільна історія українського і польського народів є непростою, але слід більше акцентувати увагу на тому, що об'єднує два народи. Про це під час засідання Українсько-польського форуму партнерства заявив співголова Форуму з української сторони, голова Українського союзу промисловців і підприємців Анатолій Кінах.

Ми повинні шукати те, що об'єднує - учасники Українсько-польського форуму партнерства

"Історія обох народів не була простою, але з неї потрібно брати те, що нас об'єднує. Можемо впливати на ментальність молодшого покоління, яке повинно продовжувати те, що ми починаємо", - зазначив А.Кінах.

Він також наголосив, що українців і поляків має об'єднувати демократія, економіка і конкуренція. "Там, де немає демократичних інституцій і відповідних стандартів, не буде сприятливого клімату для розвитку і конкуренції", - сказав голова УСПП. Він подякував Польщі за підтримку європейської інтеграції України і нагадав, що напередодні в Києві завершено переговори щодо Угоди про асоціацію, а чергові кроки в цьому напрямі будуть пов'язані з підвищенням демократичних стандартів в Україні.

У свою чергу співголова Форуму з польської сторони, колишній віце-президент Європарламенту Януш Онишкевич підкреслив, що для Польщі відносини з Україною є дуже важливими з огляду на сусідство і спільну історію. Він зазначив, що зустрічі представників громадськості проводяться "не для обміну компліментами, а для розгляду складних питань".

Заступник міністра закордонних справ РП Кшиштоф Становський наголосив на необхідності створення програм обміну молоддю між Україною і Польщею. "Важливо, щоб ми тісніше будували польсько-українську співпрацю, здійснювали обмін молоддю, студентами й академічним середовищем",- підкреслив польський дипломат.

Українсько-польський форум партнерства започатковано в лютому цього року під час ІІІ засідання Ради МЗС України та Польщі у Варшаві. Сторони, зокрема, домовилися, що форум має стати платформою для обміну думками та можливого вироблення спільних оцінок щодо історичної проблематики та актуальних питань сьогодення. До складу форуму включено відомих політичних діячів, представників громадських організацій, навчальних, дослідницьких та політологічних закладів, журналістів України та Польщі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект