НОВИНИ

16.12.2011 | Агентство Fitch знизило рейтинг шести найбільших банків
Джерело - Korespondent

За рішенням Fitch, знижено рейтинг американських Goldman Sachs і Bank of America, британського банку Barclays, французького BNP Paribas, німецького Deutsche Bank і швейцарського Credit Suisse.

Агентство Fitch знизило рейтинг шести найбільших банків

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило рейтинг шести найбільших банків, пояснивши таке рішення нестабільністю на світових фінансових ринках.

Зокрема, Fitch вирішило знизити рейтинг американських Goldman Sachs і Bank of America, британського банку Barclays, французького BNP Paribas, німецького Deutsche Bank і швейцарського Credit Suisse.

Рейтинг агентства "відображає здатність тієї чи іншої господарської одиниці вчасно обслуговувати свої фінансові зобов'язання".

У своїй заяві Fitch зазначає, що американські та європейські банки "особливо чутливі до зростаючих проблем, з якими стикаються фінансові ринки".

Fitch також знизило "рейтинг життєстійкості" цих шести банків; цей показник відображає погляд агентства на "справжню кредитоспроможність емітента" тих чи інших цінних паперів.

Крім того, "рейтинг життєстійкості" було також знижено для американського банку Morgan Stanley і французького Societe Generale.

30 листопада агентство Standards & Poor знизило рейтинги цілої низки великих фінансових компаній, у тому числі Bank of America, Goldman Sachs, Barclays і HSBC.

Світові банки та міжнародні кредитні ринки страждають від боргової кризи в зоні обігу євро, в ході якої деяким державам довелося звернутися за екстреною фінансовою допомогою для обслуговування своїх боргів.

Банки, які купують облігації деяких європейських країн, різко підняли відсотки за виплатами, крім того, фінансові організації стали вкрай неохоче надавати кредити один одному.

Минулого тижня агентство Moody's знизило рейтинг трьох найбільших французьких банків у зв'язку з тим, що вони стали зазнавати труднощів з отриманням позик.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект