НОВИНИ

30.11.2011 | Меркель розчарована рішенням Пакистану бойкотувати міжнародну конференцію по Афганістану
Джерело - УКРІНФОРМ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель висловила жаль з приводу рішення уряду Пакистану бойкотувати міжнародну конференцію по Афганістану, яка відбудеться 5 грудня цього року в німецькому Бонні.

"Таке рішення Ісламабада мене розчарувало. Я спробую переконати представників уряду Пакистану все-таки взяти участь у конференції 5 грудня", - заявила А.Меркель у вівторок у Берліні.

Приводом до відмови Ісламабада від участі у Боннській конференції став авіаудар сил НАТО у минулі вихідні, внаслідок якого були вбито 24 пакистанські солдати.

Як повідомляло агентство, у Боннській конференції, що відбудеться під керівництвом афганського уряду на рівні міністрів закордонних справ, візьмуть участь делегації з 90 країн. Головними темами зустрічі стануть питання передачі відповідальності за безпеку в Афганістані місцевому керівництву до 2014 року, питання міжнародної підтримки після завершення військової операції та внутрішньополітичний розвиток регіону.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект