НОВИНИ

29.11.2011 | США і Євросоюз назвали умову для інтеграції Білорусі та України до ЄС
Джерело - Korespondent

США і ЄС закликали владу України і Білорусі дотримуватися прав людини, підтримувати демократію і прискорити економічну модернізацію.

У понеділок у Вашингтоні пройшов саміт США-ЄС, учасники якого обговорювали питання глобальної економіки, іранську проблематику і проблеми Близького Сходу і Північної Африки.

"Ми наполягаємо на тому, щоб влада Білорусі негайно звільнила політичних в'язнів і почала поважати принципи демократії, прав людини і верховенства закону. Ми закликаємо уряд України слідувати зобов'язанням, дотримуватися демократичних цінностей і верховенства закону з метою забезпечення неупереджених, прозорих і чесних судових процесів над колишніми членами уряду, включаючи розгляд апеляцій Юлії Тимошенко", - йдеться в спільній заяві, прийнятій за підсумками саміту.

Сторони також нагадали "східним сусідам" Євросоюзу, що продовжать надавати їм сприяння на шляху до європейської інтеграції.

Разом з тим, зазначили США та ЄС, така інтеграція не можлива без абсолютного дотримання принципів демократії і курсу на економічну модернізацію та інтеграцію з ЄС.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект