НОВИНИ

25.11.2011 | Соціологи: Единая Россия втратить конституційну більшість у Держдумі
Джерело - Korespondent

Правляча в РФ партія Единая Россия після парламентських виборів, які відбудуться 4 грудня, може втратити конституційну більшість у Державній думі.

Соціологи: Единая Россия втратить конституційну більшість у Держдумі

Про це свідчить низка соціологічних опитувань, проведених напередодні виборів.

Так, за даними Левада-Центру, якби вибори відбулися найближчої неділі, то за єдиноросів проголосували б 53% від виборців, котрі визначилися, за КПРФ - 20%, за ЛДПР - 12%, ще 9% віддали б свої голоси за Справедливую Россию.

Таким чином, Единая Россия отримала б у Думі 253 місця, КПРФ - 94, ЛДПР - 59, Справедливая Россия - 44 депутатські крісла.

Згідно з опитуванням ВЦВГД, Единая Россия в майбутній Думі отримала б 262 депутатські мандати, КПРФ - 82, ЛДПР - 57, Справедливая Россия - 49.

У нинішній Думі п'ятого скликання у Единой России 315 депутатських місць, таким чином, партія має конституційну більшість, для якої треба володіти як мінімум 300 мандатами (усього в Думі 450 місць). У комуністів у думі п'ятого скликання було 57 місць, у ЛДПР - 40, у Справедливой ​​России - 38.

Нагадаємо, раніше ЗМІ із посиланням на закрите дослідження соціологів повідомили, що в деяких російських регіонах правлячу в РФ партію Единая Россия підтримує не більш як 20-22% виборців.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект