НОВИНИ

25.11.2011 | Грищенко перебуває з офіційним візитом в Індії
Джерело - УКРІНФОРМ

Міністр закордонних справ Костянтин Грищенко перебуває в четвер з офіційним візитом в Індії. Головною метою візиту є відновлення політичного діалогу між двома державами на найвищому та високому рівнях, повідомила прес-служба МЗС.

"24 листопада ц.р. розпочався перший за останні 8 років офіційний візит міністра закордонних справ України Костянтина Грищенка до Республіки Індія", - йдеться в повідомленні.

Зовнішньополітичне відомство наголошує, що офіційний Київ розглядає Індію як одного з пріоритетних партнерів в політичній та торгівельно-економічній сферах. "Індія стає одним із центрів нової системи міжнародних відносин і розвиток партнерських відносин з Нью-Делі належить до стратегічних пріоритетів української зовнішньої політики", - повідомило міністерство.

Програмою візиту передбачені зустрічі К.Грищенка з представниками політичного та дипломатичного керівництва Республіки Індія. У п'ятницю, 25 листопада, під час зустрічі керівника МЗС України з міністрами економічного блоку Індії обговорюватимуться шляхи підтримки позитивної динаміки двосторонньої торгівлі, яка цього року може сягнути позначки у 2,5 млрд доларів США (зі значним позитивним сальдо на користь України).

Крім того, за повідомленням прес-служби МЗС, у межах візиту заплановане підписання угоди про скасування віз для власників дипломатичних паспортів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект