НОВИНИ

01.03.2005 | Кваснєвський розраховує на Шредера і готує „український набір”
Джерело - ProEUROPA

Польща дуже розраховує на співпрацю з Німеччиною у справі включення України у процеси інтеграції європейського континенту, заявив президент РП Александр Кваснєвський у суботньому виступі на форумі Бертельсмана.


Кваснєвський закликав Польщу та Німеччину простягнути руку Україні, повідомляє ПАП.


Президент РП зазначив, що Польща готує „набір промоційних дій так званий Пакет для України”, який передбачає серед іншого консультування при створенні в Україні системи координації з європейськими структурами.


Глава польської держави також сподівається, що співпраця в рамках НАТО дозволить розраховувати на поглиблення відносин з Україною.


Кваснєвський висловився на користь добрих трансатлантичних відносин та розвитку НАТО. „Ми повинні підтримувати та шанувати НАТО”, зауважив президент РП. Водночас він додав, що європейські оборонні ініціативи повинні розвиватися у гармонії з цілями та місіями Північноатлантичного альянсу. (Як відомо канцлер Німеччини Герхард Шредер нещодавно виступив з ініціативою реформування НАТО, у чому деякі експерти бачать бажання послабити НАТО і посилити ЄС).


„НАТО виправдовує себе, нам у Польщі дає аутентичне відчуття безпеки”, підкреслив Кваснєвський.


Під час дискусії на форумі щодо подій в Україні та відносин з Росією президент РП заявив, що Росія вважала, що „помаранчева революція” є неаутентичною, зорганізованою. Кваснєвський підкреслив, що коли він особисто побачив людей на Майдані в Києві, не мав сумніву, „що маємо справу з аутентичним громадянським рухом, не для влади, не для грошей”.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект