НОВИНИ

25.11.2011 | Міністри Сікорський і Більдт говорили в Донецьку про Євро-2012 і євроінтеграцію України
Джерело - УКРІНФОРМ

Міністри закордонних справ Польщі і Швеції Радослав Сікорський і Карл Більдт обговорили в Донецьку підготовку до Євро-2012 і європейські перспективи України. Про це у Варшаві заявив речник МЗС Польщі Марчін Босацький, який супроводжував керівника польського зовнішньополітичного відомства під час візиту в Україну в середу.

"Це був хороший візит. Міністри дякували за гостинність. Розмови велися про підготовку до Євро-2012, європейські перспективи України і співпрацю України з ЄС. Міністри подивилися матч Ліги Чемпіонів на прекрасному стадіоні", - зазначив Босацький.

Водночас керівник МЗС РП Сікорський в мережі Twitter написав, що стадіон "Шахтаря" є "сучасним і гарним".

"Ахметов говорить, що в 2004 році він уклав угоду на 420 млн доларів, а сьогодні стадіон коштував би мільярд", - зазначив польський міністр.

Як повідомляли українські ЗМІ, європейські політики через оточення Президента України мали намір "переконати Віктора Януковича змінити точку зору щодо справи екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко та процесів згортання демократії перед самітом Україна-ЄС, під час якого планується парафувати Угоду про асоціацію між Україною та Євросоюзом".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 3144. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект