НОВИНИ

24.11.2011 | Вашингтон заявив про незмінність своєї позиції щодо ПРО
За матеріалами - УКРІНФОРМ

США не змінять свої плани зі створення в Європі системи ПРО. Про це заявив офіційний представник Ради національної безпеки США Томмі Вітор.

"Система ПРО, яку планується розгорнути в Європі, не загрожує і не може загрожувати російським силам стратегічного стримування", - наголосив представник Вашингтона.

Раніше президент Росії Дмитро Медведєв зробив офіційну заяву про те, як реагуватиме Росія на відсутність прогресу на переговорах із США про протиракетну оборону.

Він доручив міністерству оборони ввести в бойовий склад радіолокаційну станцію системи попередження про ракетний напад у Калінінграді. Російським військовим також доручено розробити заходи, що забезпечують "руйнування інформаційних і керуючих засобів системи ПРО".

Російський президент розпорядився "в першочерговому порядку посилити прикриття об'єктів стратегічних ядерних сил". За словами Д.Медведєва, в майбутньому Росія може розмістити "на заході і на півдні країни сучасні ударні системи озброєнь, що забезпечують вогневе ураження європейського компонента ПРО".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект