НОВИНИ

24.11.2011 | Маккейн прогнозує погіршення взаємин РФ і США
За матеріалами - Korespondent

Сенатор-республіканець Джон Маккейн вважає, що взаємини США і Росії після заяв російського президента щодо ПРО погіршаться і сторони змушені будуть почати нове перезавантаження взаємин.

Маккейн прогнозує погіршення взаємин РФ і США

"Готові до нового перезавантаження? Медведєв погрожує американському протиракетному щиту в Європі, якщо сторони не домовляться", - іронічно написав на своїй сторінці на Twitter сенатор, натякаючи на майбутнє погіршення взаємин двох країн.

Нагадаємо, вчора президент РФ Дмитро Медведєв нагадав США про право Росії вийти з договору щодо СНО. У той же час Медведєв заявив, що Росія налаштована на продовження діалогу з США і НАТО щодо ПРО, але діяти буде з урахуванням реального розвитку подій на кожному етапі реалізації американського плану розгортання протиракетної оборони.

Так, Росія посилить прикриття об'єктів стратегічних ядерних сил, оснастить стратегічні балістичні ракети перспективними комплексами подолання ПРО і новими високоефективними бойовими блоками, розмістить на заході і на півдні країни сучасні ударні системи озброєнь, що забезпечують вогневе ураження ЄвроПРО.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект