НОВИНИ

18.11.2011 | Фонд Східноєвропейського партнерства готовий виділити Україні 1,5 млрд. дол.
Джерело - УНІАН

Фонд Східноєвропейського партнерства готовий виділити Україні 1,5 млрд. дол. для реалізації проектів з енергоефективності.

Про повідомили у прес-службі Державного агентства з енергоефективності і енергозбереження України, посилаючись на заяву голови Держенергоефективності Миколи Пашкевича.

«Донори Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності і навколишнього середовища готові залучити на підвищення енергоефективності української економіки близько 1,5 млрд. доларів США», – заявив М.ПАШКЕВИЧ, коментуючи результати своєї участі у засіданні Асамблеї вкладників Фонду, яке пройшло минулого тижня в Лондоні.

За словами М.ПАШКЕВИЧА, в рамках засідань були затверджені перші 7 проектів фінансування для України. Зокрема, модернізація системи центрального теплопостачання (м. Тернопіль), інвестиції в енергоефективність підприємств централізованого опалення ТЕЦ в 10 українських муніципалітетах середнього масштабу, модернізація системи центрального теплопостачання (м. Житомир), модернізація ТЕЦ (м. Львів), модернізація систем водопостачання і стічних вод (м. Миколаїв), реконструкція системи центрального теплопостачання (котельні по вулицях Сошенка і Макарова) “Теплотрансервіс” (м. Рівне), енергоефективний проект (м. Запоріжжя).

«Загальна вартість гранту на проекти становить 31 млн. євро. Першочерговими є проекти з удосконалення систем комунального опалення і проекти, які дають швидкий ефект в галузі енергозбереження», - відзначив М.ПАШКЕВИЧ. Він також підкреслив, що під час засідання ФРН, Канада і Литва висловили бажання залучитися до роботи Фонду. США, у свою чергу, поінформували про готовність надати перший транш у розмірі 1,5 млн. євро.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект