НОВИНИ

17.11.2011 | Кондоліза Райс вважає план Путіна знову стати президентом РФ помилкою
За матеріалами - Korespondent

Колишній Держсекретар США Кондоліза Райс вважає ідею прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна знову бути обраним на пост президента РФ помилкою і кепкуванням з демократії.

Кондоліза Райс вважає план Путіна знову стати президентом РФ помилкою

Таку думку Райс висловила в інтерв'ю з нагоди виходу мемуарів No Higher Honor, в яких вона розповідає про свою роботу на посаді радника з держбезпеки і держсекретаря при президентові Джорджу Бушу-молодшому.

"Перш за все, те, як все це було зроблено – якесь кепкування над електоральним процесом", - сказала Райс. На запитання, чи правильною є ідея Путіна знову стати президентом, Райс відповіла "ні" і зітхнувши продовжила: "На жаль".

На її думку, якщо Путін буде переобраний у березні наступного року, є ймовірність, що боротьба з інакомисленням і централізація влади стануть лише жорсткішими, ніж під час попередніх восьми років у Кремлі.

"Якщо він піде таким шляхом, я думаю, він ризикує виникненням серйозних заворушень у Росії", - сказала колишній держсекретар, вказавши на невдоволення вересневим рішенням тандему всередині країни.

"Я не припускаю, що він може бути скинутий, я просто говорю про те, що це може обійтися більшою ціною, ніж хтось може подумати", - додала Райс.

Тим не менше, вона зазначила, що інтеграція РФ у світову економіку може з часом зменшити можливості Путіна в обмеженні цивільних і політичних свобод. "Навіть для Володимира Путіна будуть певні обмеження і реалії", - сказала Райс, яка будучи випускницею Стенфорда, спеціалізувалася на Радянському Союзі.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект