НОВИНИ

17.11.2011 | Україна домовилася із США про десятирічні візи
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Україна та США збільшать термін дії віз для окремих категорій громадян України з п'яти до десяти років. Відповідної домовленості досягнуто за результатами українсько-американських консультацій з консульсько-правових питань, що відбулися у вівторок у Вашингтоні. Українську делегацію очолював заступник міністра закордонних справ - керівник апарату Павло Клімкін, американську - помічник державного секретаря США Дженіс Джекобс.

"Делегації двох держав у контексті подальшої лібералізації візового режиму та поглиблення міжлюдських контактів досягли домовленості про збільшення терміну дії віз для окремих категорій громадян України та США з 5 до 10 років. Остаточна формалізація цього рішення відбудеться найближчим часом", - повідомили в Посольстві України в США.

Сторони також домовилися про налагодження взаємодії між консульськими службами України та США під час організації в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

У ході консультацій були обговорені питання сучасного стану та перспектив розвитку українсько-американського співробітництва у консульській сфері, зокрема, виконання положень чинної двосторонньої договірно-правової бази, захисту прав та законних інтересів громадян обох країн, міждержавного усиновлення тощо.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект