НОВИНИ

16.11.2011 | США створили окреме бюро з енергетики. Очолить колишній посол в Україні
За матеріалами - Української енергетики

Державний департамент США створює бюро, яке має зосередитися виключно на енергетиці, що є знаком зростаючої важливості питань енергетики для зовнішньої політики та національної безпеки США.


Нове Бюро енергетичний ресурсів, яке має відкритися сьогодні, створене для того, щоб допомогти зміцнити стабільні постачання доступної енергії для США та уникнути ефектів збоїв у постачанні.


Агентство також просуватиме чисту енергію та зміни на ринках для того, щоб зробити технологію альтернативної енергетики більше конкурентоспроможною, намагання відкрити двері для експорту США в швидко зростаючому секторі. Воно також просуватиме сталу енергетику в країнах, що розвиваються як шлях підвищення економічного зростання.


Державний секретар Хілларі Клінтон сигналізувала про створення нового бюро в промові минулого місяця, заявивши: «Неможливо говорити про нашу економіки чи зовнішню політику, не говорячи про енергетики».


Бюро з енергетичних ресурсів буде розгорнене на базі існуючого офісу представника з питань міжнародної енергетики, з шестикратним збільшенням персоналу, переведеним з інших підрозділів Державного департаменту для збільшення «сталої залученості» з іншими країнами, заявив новий голова бюро та колишній Посол США в Україні та Мексиці Карлос Паскуаль.


За словами пана Паскуаля, головна мета бюро – управляти «геополітикою світу енергетики».


Сюди належить мати справу з великими постачальниками нафти та природного газу, щоб управляти майбутніми поставками палива. Це також включатиме тісну співпрацю з Китаєм, одним з найбільших споживачів енергії в світі, сказав Паскуаль. Офіс працюватиме з Китаєм для розвитку нових технологій, просуваючи збільшення доступу США до найбільших світових ринків відновлюваної енергетики.


«Ми підтримуватимемо експорт американських технологій, працюючи з країнами, щоб поставити їх в рівні умови», сказав він, щоб таким чином американські товари були конкурентоспроможними. Важко зайти на ринки в Китаї через місцеві обмеження щодо вироблених за кордоном товарів, таких як вітрові турбіни.


Основну увагу бюро приділятиме революції на ринках природного газу, спричиненим появою сланцевого газу в США та за кордоном.


Збільшення видобутку сланцевого газу має істотний вплив на світові енергетичні ринки і, таким чином, геополітику, сказав Паскуаль.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6870. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект