НОВИНИ

16.11.2011 | Пападемос: єврозона – єдина альтернатива для Греції
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Новий прем'єр-міністр Греції Лукас Пападемос не бачить іншої альтернативи для своєї країни, як залишатися в єврозоні. Афіни вже виконали свої зобов'язання перед Брюсселем для того, щоб отримати наступний транш фінансової допомоги з Європейського стабілізаційного фонду обсягом у вісім мільярдів євро, заявив глава уряду в понеділок під час виступу перед парламентом в Афінах, представляючи свою концепцію подолання боргової кризи. Афіни мають отримати цей кредит не пізніше 15 грудня, інакше країні загрожує банкрутство. Тепер, додав Пападемос, на порядку денному – виконання умов наступних траншів.

У своїй промові Пападемос пообіцяв, що дефіцит бюджету цього року становитиме 9 відсотків ВВП. Прем’єр-міністр оголосив також про швидке втілення структурних реформ. Новий глава уряд прагне лібералізувати економіку, а громадський сектор зробити більш прибутковим. Держслужбовці вже заявили про свою незгоду з намірами нового уряду і проводять сьогодні тригодинний страйк. «Я перейняв посаду в найважчий для країни період у новітній історії. Грецію можна врятувати. Але це залежить тепер від нас самих», - зазначив Пападемос.

Пападемос очолив грецький уряд минулого тижня. Новий кабінет міністрів має гарантувати виконання вимог ЄС та Міжнародного валютного фонду для того, щоб отримати фінансову допомогу на загальну суму 130 мільярдів євро. У середу, 16 листопада, в грецькому парламенті відбудеться голосування щодо вотуму довіри новому грецькому урядові. «Ті, хто цей уряд підтримають, мусять бути готові взяти на себе відповідні зобов'язання. Членству нашої країни в єврозоні ніщо не має загрожувати», - підкреслив Пападемос.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект