НОВИНИ

15.11.2011 | Монті хоче залишатися прем'єром Італії до 2013
Джерело - Korespondent

Маріо Монті, якому доручено формування нового кабінету Італії, заявив, що хоче залишатися на чолі уряду країни до 2013 року, коли мають відбутися чергові парламентські вибори.

Монті хоче залишатися прем'єром Італії до 2013

Монті, професійний економіст і колишній член Європейської Комісії, заявив, що Італія повинна приготуватися до жертв, необхідних для виведення країни з боргової кризи.

Хоча новий парламент Італії повинен бути обраний не раніше 2013 року, багато хто припускав, що Монті оголосить позачергові вибори відразу після схвалення пакета економічних реформ, які офіційний Рим обіцяв Європейському Союзу.

"Очевидно, що парламент у будь-який момент може вирішити, що уряд втратив його довіру, - сказав Монті журналістам. - Якщо це станеться [до 2013 року], то подібна квапливість призведе до втрати довіри до дій уряду".

У відповідь на запитання журналістів про те, що чекає італійців, новий прем'єр відповів: "Крові не буде, сліз - теж. Але жертви можливі".

Минулого тижня італійський парламент схвалив пакет заходів з економії, який серед іншого передбачає збільшення податків, посилення фінансової політики та підвищення пенсійного віку.

У вівторок Монті проведе переговори з двома найбільшими італійськими політичними об'єднаннями - консерваторами колишнього прем'єр-міністра Сільвіо Берлусконі і лівоцентристською Демократичною партією.

Після першого дня консультацій про формування уряду Італії фінансові ринки продовжували побоюватися розвитку в країні боргової кризи, що загрожує поширитися на всю зону обігу євро.

У понеділок ставки по державних облігаціях Італії досягли позначки в 6,29%. Разом з тим, протягом першого дня торгів офіційним Риму вдалося продати свої п'ятирічні облігації на суму 3 млрд. євро.| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект