НОВИНИ

14.11.2011 | В НАТО позитивно оцінили роботу Збройних сил України у 2011
Джерело - Євроатлантика

В Організації Північноатлантичного Договору позитивно оцінили досягнення Збройних сил України у 2011 році щодо набуття взаємної сумісності з партнерами по Альянсу під час проведення спільних операцій.

Про це йшлося на засідання Комітету НАТО з політики та партнерства, що відбулося за участю української делегації у п'ятницю в Брюсселі.

"За підсумками засідання був підтриманий проект підсумкового документу з оцінки участі України у процесі планування та оцінки сил. Робота у цьому напрямку сприяє досягненню взаємосумісності Збройних сил України із силами та засобами країн-членів Альянсу під час спільних дій в операціях з підтримання миру, врегулювання кризових ситуацій, а також в інших сферах діяльності за програмою "Партнерство заради миру", - заявили у Місії України при НАТО.

Напередодні делегація України також взяла участь у засіданні Спільної робочої групи Україна - НАТО з питань воєнної реформи.

Процес планування та оцінки сил (ППОС/PARP) є ініціативою НАТО, спрямованою на забезпечення спільного підходу до визначення цілей оборонного планування та оцінки їх реалізації між членами Альянсу та країнами-учасницями міжнародної програми НАТО "Партнерство заради миру".

ППОС складає основу оцінки реалізації завдань Річної національної програми співробітництва України з НАТО в частині оборонних та військових аспектів.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект