НОВИНИ

11.11.2011 | Медведєв і Обама мають намір обговорити результати "перезавантаження"
Джерело - УКРІНФОРМ

Президенти Росії Д.Медведєв та США Б.Обама "на полях" саміту АТЕС у Гонолулу (США) 12 листопада мають намір обговорити результати російсько-американських відносин.

"З урахуванням того, що в 2012 році обидві країни входять в період виборчих кампаній, майбутні переговори є хорошою нагодою для діючих лідерів підбити підсумки спільної роботи за останні роки, дати оцінку запущеного з ініціативи Д.Медведєва і Б.Обами процесу "перезавантаження", - йдеться у повідомленні.

Однією з центральних тем зустрічі стане приєднання Росії до СОТ. "Переговорний процес з цього питання вийшов на фінішну пряму і, як очікується, має бути завершений найближчим часом, що, безумовно, може розглядатися як конкретний і вагомий результат політики "перезавантаження", зазначають у Кремлі.

Д.Медведєв і Б.Обама торкнуться також ліквідації поправки "Джексона-Веніка".

Президенти детально розглянуть питання реалізації нового Договору про СНО і проблематику ПРО. "Російська сторона виходить з того, що діалог щодо ПРО повинен бути орієнтований на юридичне оформлення гарантій неспрямованості протиракетних засобів, що розгортаються в Європі, проти наших СЯС, включаючи вироблення відповідних військово-технічних і географічних критеріїв", - заявили в Москві.

Президенти розглянуть також інші питання російсько-американського порядку денного, обміняються думками з актуальних міжнародних і регіональних проблем.

Попередня російсько-американська зустріч на вищому рівні пройшла під час саміту "Групи вісімки" в Довілі 26 травня 2011 року.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект