НОВИНИ

08.11.2011 | Франція виступає проти воєнного втручання в Іран
Джерело - УКРІНФОРМ

Франція закликає ООН та Євросоюз посилити санкції проти Ірану замість можливого воєнного втручання. Про це заявив міністр закордонних справ країни Ален Жюппе, виступаючи в ефірі радіостанції Europe 1.

"Ми повинні йти цим шляхом (посилення санкцій. - авт.), оскільки воєнне втручання може створити ситуацію, яка дестабілізує весь регіон. Необхідно зробити все можливе, щоб уникнути невиправної шкоди", - сказав міністр. Він запевнив, що Франція допоможе захистити Ізраїль, якщо почнеться регіональний конфлікт, і висловив сподівання, що "до цього не дійде".

Міжнародне агентство з атомної енергії найближчим часом у Відні оприлюднить новий звіт про іранську атомну програму. Близькі до цієї організації джерела зазначають, що висновки спеціальної комісії можуть дати підстави для дій прибічникам силового вирішення "іранської проблеми" в Ізраїлі та США, які наполягають на авіаударах, повідомляють французькі ЗМІ. Джерела стверджують, що Ізраїль та США не будуть консультуватися з європейськими партнерами, якщо наважаться на такі дії. Про них можна буде дізнатися під час перегляду новин. Разом з тим, джерело у МЗС Франції, у свою чергу, заявило Le Figaro, що не вірить ізраїльським погрозам: "останні 5-6 років Захід періодично робить жорсткі заяви, але західна атака на Іран не виглядає реальною".


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2403. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект