НОВИНИ

08.11.2011 | Франція запроваджує жорсткі заходи економії
Джерело - Голос Америки

У понеділок у Франції було оприлюднено план економії державного бюджету. Це відбувається в час, коли зростають побоювання, що проблеми з дефіцитом бюджету поширяться з Греції на інші країни Єврозони.

Представляючи цей план, французький прем’єр-міністр Франсуа Фійон зазначив, що кроки зі зменшення витрат та підняття податків, що сукупно дають мільярди доларів економії, є найжорсткішими за останні півстоліття.

Під час прес-конференції, присвяченої цьому питанню, він заявив, що слово «банкрутство» перестало бути абстракцією. Фійон сказав, що збереження економічного, фінансового та соціального суверенітету Франції вимагає спільних дій та навіть жертв.

До плану входить підняття пенсійного віку до 62 років до 2017-го року та збільшення податків для бізнесу. Ці кроки запроваджено з метою подолати дефіцит державного бюджету до 2016-го року.

Політологи вважають, що цей план буде мало популярним та ще більше підірве шанси Ніколя Саркозі на переобрання наступних президентських виборів, що мають відбутися через півроку.

Урядовий план економії вже зазнав значної критики з боку опозиційної Соціалістичної партії та профспілок. На думку їхніх лідерів, запропоновані заходи ще більше зменшать платоспроможність французьких платників податків та спричинять ще глибшу економічну рецесію в країні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект