НОВИНИ

08.11.2011 | Обама подякував НАТО за Лівію
За матеріалами - УНІАН

Президент США Барак Обама подякував Генсекові НАТО Андерсу Фог Расмуссену за внесок альянсу в операцію в Лівії та обговорив з ним питання підготовки до запланованого на травень 2012 року саміту, повідомила прес-служба Білого Дому.

"Президент прийняв Расмуссена в Овальному кабінеті Білого Дому в понеділок. Він подякував Генсекові за його внесок в керівництво семимісячною операцією НАТО в Лівії. Обидва лідери погодилися, що швидкі й рішучі дії врятували життя тисяч лівійців", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Сторони обговорили підготовку до саміту НАТО в Чикаго 20-21 травня, а також кроки, необхідні для збереження здатності Альянсу протистояти загрозам XXI століття: "Президент і Генсек говорили про прогрес операції НАТО в Афганістані, а також про те, як саміт у Чикаго може допомогти реалізації наступної стадії передачі повноважень афганським силам ", - зазначає прес-служба.

Зустріч проходила в закритому для ЗМІ режимі. Раніше на брифінгу офіційний представник Держдепартаменту Вікторія Нуланд відмовилася повідомити журналістам, чи обговорював Обама з Расмуссеном ситуацію в Сирії.

Постпред США при НАТО Іво Даалдер, виступаючи у Вашингтоні в понеділок, категорично відкинув можливість військового вторгнення до Сирії та проведення проти неї операції НАТО.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект