НОВИНИ

07.11.2011 | Курс євро знижується через боргові проблеми Італії
Джерело - Korespondent

Курс євро до долара знизився в понеділок, оскільки увага інвесторів переключилася з Греції на Італію, де доля уряду Берлусконі тримається на волосині.

На євро тисне незрозумілість навколо того, хто очолить новий уряд Греції, про формування якого влада домовилася на минулих вихідних, а також політичний хаос в стратегічно важливій, третій економіці єврозони Італії.

На ранкових азіатських торгах понеділка євро спочатку зріс до $ 1,3839 зі значень до закриття сесії в Нью-Йорку в п'ятницю, але розгубив позиції й знизився до $ 1,3771.

"Позиція трейдерів аніскільки не змінилася. Усі хочуть продавати на гребені підйому, спровокованого новинами, і сьогодні ідеальний приклад такої тактики", - сказав старший трейдер одного з найбільших банків Японії.

Індекс долара тим часом тримається стабільно біля позначки 77,003 пункту. До ієни долар також практично не змінився і перебуває в районі 78,10 ієни.

Банк Японії, швидше за все, продовжив втручатися у валютний ринок минулого тижня навіть після рекордного розпродажу ієн в понеділок, сказали Reuters джерела на ринку.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект