НОВИНИ

04.11.2011 | Американська розвідка поскаржилася на агресивний кібершпионаж Китаю та Росії
Джерело - УКРІНФОРМ

Китай і Росія активніше від інших країн за допомогою кібершпионажу викрадають торговельні та технологічні секрети США, намагаючись прискорити зростання власних економік. Про це говориться у доповіді американського Управління розвідки й контррозвідки під назвою "Іноземні шпигуни крадуть економічні секрети США у кіберпросторі".

"Китай і Росія бачать у собі головних стратегічних суперників США і збирають економічну інформацію США та технології найбільш агресивно", - говориться в доповіді американської розвідки, представленій американському Конгресу.

"Це є частиною китайської та російської національної політики - намагатися визначити й отримати стратегічні технології, які потрібні їм для власного розвитку", - заявили в американській спецслужбі.

Згідно з докладом, іноземні зломщики можуть отримувати великі обсяги інформації швидко і практично без ризику бути спійманими, оскільки їх досить складно обчислити. Методи кібершпионажу включають спроби доступу до даних видалено або копіювання даних на зовнішні носії, і потім передача їх електронною поштою. Найбільший інтерес для шпигунів можуть представляти комунікаційні і військові технології, безпілотні літальні апарати і низка цивільних технологій, таких як екологічно чисті види енергії, охорона здоров'я і фармацевтика, говориться в доповіді.

Дані, наведені у доповіді, було зібрано у 2009-2011 роках розвідувальними управліннями, приватними особами, експертно-аналітичними центрами й ученими.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект