НОВИНИ

03.11.2011 | Росія успішно випробувала балістичну ракету Тополь
Джерело - РІА Новости

Бойові розрахунки Йошкар-олинського з'єднання Ракетних військ стратегічного призначення і Космічних військ РФ 3 листопада провели навчально-бойовий пуск міжконтинентальної балістичної ракети РС-12М Тополь.

Росія успішно випробувала балістичну ракету Тополь 
АР

Як повідомили у Міноборони РФ, запуск був проведений із космодрому Плесецьк о 10:45 за московським часом (8:45 за Києвом).

Навчально-бойова частина ракети із високою точністю вразила умовну ціль на полігоні півострова Камчатка, заявили у військовому відомстві.

"Цілями цього запуску були підтвердження стабільності основних льотно-технічних характеристик ракет цього класу у період продовжених до 24 років термінів експлуатації та оцінка можливості продовження термінів експлуатації до 25 років", - сказано в повідомленні Міноборони.

Запущена ракета була виготовлена ​​у 1987 році і до липня 2007 року перебувала на бойовому чергуванні у Тагильскому ракетному з'єднанні, після чого була передана на зберігання в арсенал.

Ракетний комплекс Тополь складає основу угруповання Ракетних військ стратегічного призначення. Причому він відрізняється високою живучістю внаслідок своєї маневреності, прихованості та малого часу підготовки ракет до пуску.

Як заявив офіційний представник Міноборони РФ полковник Вадим Коваль, прогнозована оцінка надійності та технічного стану Тополь вказує на можливість продовження термінів його експлуатації до 25 років.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект