НОВИНИ

01.11.2011 | ЄС визначився з пріоритетами фінансування в енергетиці на 2014-2020 роки
За матеріалами - Українська Енергетика

«Зелені» енергетичні проекти будуть пріоритетом для витрат ЄС на інфраструктуру з фонду ЄС обсягом 68,7 млрд. євро, який запланований з 2014 до 2020 років. Про це йдеться у детальних пропозиціях Європейської Комісії.


«Інвестиції в енергетику…мають право на підтримку, якщо вона має позитивні екологічні ефекти. Тому інвестиції в енергоефективність та відновлювану енергетику…підтримуються». Вони додають, що Фонд також підтримуватиме проекти, які допомагають водяним сервісам адаптуватися до проблем зміни клімату та мінімізувати схильність до катастрофічних ризиків.


Пропозиція встановлює детальні енергетичні пріоритети для фонду – особливо видобуток та поширення відновлюваних джерел енергії; енергетичну ефективність та використання відновлюваної енергії на малих та середніх підприємствах; підтримка енергоефективності та використання відновлюваної енергії в громадській інфраструктурі; розвиток інтелектуальних систем розподілу низької напруги та просування стратегій низького вмісту вуглецю для міських районів.


Мета, на якій наголошено в пропозиціях, це фінансування проектів, які не можуть дозволити собі фінансувати національні та регіональні уряди.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект