НОВИНИ

01.11.2011 | США оновили стратегію дій в Афганістані
Джерело - Korespondent

Адміністрація Барака Обами розпочала реалізацію оновленої стратегії США в Афганістані, згідно з якою американці будуть безпосередньо вести діалог з талібами.

Як повідомляє газета Washington Post, Білий дім сподівається на те, що стратегію підтримають у регіоні, щоб добитися "політичного закінчення" війни в Афганістані.

Елементи цієї стратегії включають посилення військового тиску на проталібське угруповання Хаккані, що діє в гірській місцевості по обидва боки пакистансько-афганського кордону, водночас, щоб "тримати двері відчиненими" для прямого діалогу з ними.

Важливу роль в переговорах, як зазначає Washington Post, відводять Пакистану, де базуються проталібські угрупування, щоб допомогти їм сісти за стіл переговорів, за яким місце також займуть представники афганського уряду.

До недавнього часу, пише видання, адміністрація Обами наполягала на тому, що предметні переговори повинні проводитися лише між урядом Карзая і бойовиками, за сприяння США і підтримки Пакистану.

Нова стратегія, за словами офіційних осіб, на які посилається газета, визнає, що переговори будуть більш успішними за прямої участі всіх чотирьох сторін і призведуть до "видимих заходів будівництва довіри", включаючи припинення вогню на місцях і обговорення майбутнього Афганістану між різними групами в цій країні.

"Стратегія також передбачає більш енергійні зусилля, спрямовані на те, щоб умовити конфліктуючих з Афганістаном сусідів підтримати політичне рішення і внести вклад у стійкий економічний розвиток", - пише Washington Post.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект