НОВИНИ

26.10.2011 | Росія приєднається до СОТ, якщо визнає цілісність Грузії - спікер палати представників Конгресу США
За матеріалами - УКРІНФОРМ

США мають підтримувати вступ Росії до Світової організації торгівлі лише за умови визнання РФ територіальної цілісності Грузії. Таку заяву зробив спікер палати представників Конгресу США, республіканець Джон Бейнер під час виступу на конференції в аналітичному центрі Heritage Foundation.

"Адміністрація (США - Ред.) має знайти вихід із цієї тупикової ситуації таким чином, щоб поважалася територіальна цілісність Грузії, - наголосив Дж.Бейнер на необхідності визнання Москвою грузинських кордонів станом до війни 2008 року. - Тоді і тільки тоді варто розглядати питання просування до СОТ".

Він нагадав, що при вступі Росії до СОТ Конгрес має схвалити встановлення "постійних нормальних торговельних відносин" з РФ. Як відомо, щодо Росії ще не скасована поправка Джексона-Веніка, яка суперечить правилам Світової організації торгівлі.

Коментуючи заяву Дж.Бейнера, офіційний представник Державного департаменту США Вікторія Нуланд наголосила, що нинішня адміністрація завжди підтримувала територіальну цілісність Грузії. "Наша позиція щодо Грузії є відомою. Ми визнаємо її суверенітет, її територіальну цілісність. Ми були абсолютно чіткими (у позиції - Ред.) з Росією з цього приводу. Це та область, де у нас є розбіжності. Як ми завжди говорили щодо (політики - Ред.) "перезавантаження", ми співробітничатимемо і працюватимемо разом, де ми можемо, але ми також абсолютно даємо знати, де існують розбіжності".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект