НОВИНИ

05.10.2011 | У Грецію та з Греції сьогодні літаки не літають
Джерело - УКРІНФОРМ

Підприємства держсектору та транспорт у Греції сьогодні не працюватимуть через загальний страйк, до якого закликали профспілки, незадоволені жорсткими антикризовими заходами уряду, повідомляє УКРІНФОРМ із посиланням агентство ANA/MPA. Зокрема, на 24 години буде скасовано всі авіарейси, що прибувають та відправляються - як внутрішні, так і міжнародні. Не працюватимуть залізниці та поромні лінії.

Крім транспортників, страйк підтримають співробітники державних установ, страхових фондів, податкової служби, адміністрацій місцевого самоврядування, викладачі та адвокати. У державних лікарнях залишиться тільки черговий персонал.

Невдоволення профспілкових лідерів викликано, насамперед, планами уряду тимчасово усунути від роботи 30 000 співробітників держпідприємств, виплачуючи їм сильно скорочену платню, а також урізати оклади іншим працівникам.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект