НОВИНИ

07.09.2011 | У соцпартії Франції вважають, що Стросс-Кан підтримає противника Саркозі на виборах
Джерело - Korespondent

Екс-глава Міжнародного валютного фонду Домінік Стросс-Кан може допомогти головному кандидату Соціалістичної партії Франції на президентських виборах у 2012 році.

У соцпартії Франції вважають, що Стросс-Кан підтримає противника Саркозі на виборах 
Reuters

Таке припущення висловив П’єр Московічі, колишній міністр з європейських справ Франції, член Соцпартії, який до арешту Стросс-Кана був одним з його найбільших прибічників, а тепер керує передвиборним штабом нового фаворита лівих - Франсуа Холланда.

"Думаю, він піде на це", - сказав у телеінтерв’ю Московічі про участь Стросс-Кана в кампанії соціалістів.

"Це людина, яка присвятила своє життя службі на благо суспільству, для якого політика - пристрасть, який відданий лівим. Як же він може залишатися осторонь від головного протистояння, коли перед нами Ніколя Саркозі і категоричний імператив перемогти його", - сказав Московічі.

Холланд на кілька очок випереджає найближчого суперника з тієї ж Соціалістичної партії Мартін Обрі, яка популярніша, ніж правоцентрист Саркозі.

Радник Стросс-Кана по зв’язках з громадськістю Анн Омель сказала, що екс-глава МВФ за два тижні з’явиться перед публікою - вперше після арешту в Нью-Йорку по звинуваченню в сексуальних домаганнях, які коштували йому посади найбільшого міжнародного фінансового інституту. Наприкінці серпня суд зняв з нього звинувачення у сексуальних домаганнях і спробі зґвалтування.

Тим часом у Франції проводиться розслідування за позовом журналістки і письменниці Трістан Банон, яка звинувачує Стросс-Кана у спробі зґвалтування в 2003 році. Свідчення у цій справі вже дали  дружина і дочка Стросс-Кана, а також мати Банон.

Тим часом, у серпні французький суд передав слідчій комісії справу про можливе перевищення посадових повноважень колишньою главою мінфіну Франції Крістін Лагард, яка зараз очолює МВФ.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект