НОВИНИ

01.09.2011 | Білий Дім: У США немає явної загрози терактів напередодні річниці 11 вересня
Джерело - Korespondent

США не бачать будь-якої конкретної загрози терактів напередодні 10-ї річниці нападів 11 вересня 2001 року, проте не мають наміру послаблювати пильність і припиняти профілактику тероризму усередині країни.

Про це заявив радник президента США з внутрішньої безпеки і контртероризму Джон Бреннан.

"Зараз немає якоїсь особливої ​​значимої загрози, але це не означає, що ми послаблюємо пильність. У нас викликають занепокоєння можливі дії терористів-одинаків всередині країни, ми стурбовані тим, що Аль-Каїда" або хтось ще можуть спробувати здійснити якісь дії під час пам'ятних заходів 11 вересня ", - сказав Бреннан.

Він також зазначив, що влада спостерігає за ситуацією під різними кутами: "Ми підсилюємо заходи безпеки по всій країні. Спеціальні й оперативні служби проходять навчання для фіксування підозрілої активності, яка може вказувати на підготовку терактів, ми попереджаємо про те, що суть загрози змінилася в частині масштабності організації терактів: від захоплення літаків - до дій малих груп або одинаків. Усі великі міста залишаються зоною підвищеної терористичної небезпеки ".

Раніше представники адміністрації США заявляли, що основною загрозою для Сполучених Штатів у даний час є терористи-одинаки.

Водночас, у щорічній доповіді Держдепу США зазначалося, що Аль-Каїда як і раніше представляє для США головну небезпеку, оскільки терористична мережа, незважаючи на деяке ослаблення, не втратила здатність здійснювати "регіональні" і "транснаціональні" теракти.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект