НОВИНИ

30.07.2011 | Сенат США відкинув закон, який допоможе уникнути дефолту
Джерело - УНІАН

Сенат відкинув ухвалений палатою представників конгресу США закон про підвищення межі державного боргу і запобігання дефолту, який американський уряд може оголосити за своїми фінансовими зобов`язаннями вже 2 серпня.


Раніше адміністрація Барака Обами назвала республіканську версію відповідного закону дуже радикальною, а тому неприйнятною. «Час згаяний дарма. Лідерам конгресу варто негайно почати працювати разом для досягнення компромісу, щоб уникнути дефолта...», – заявив прес-секретар Б.Обами Джей Карні.


Республіканці наполягали, що підвищення межі держборгу було б безвідповідальним без його ув`язки зі скороченням витрат на держпрограми, виділення коштів на які збільшує дефіцит бюджету. Саме цей чинник і був врахований у версії закону про підвищення межі держборгу, який було ухвалено в палаті представників. Жоден конгресмен-демократ його не підтримав.


Республіканці контролюють нижню палату конгресу, а демократи – сенат.


Раніше міністр фінансів США Тім ГАЙТНЕР заявляв, що вже 2 серпня США оголосять дефолт через те, що республіканці не хочуть збільшувати межу держборгу. В результаті ситуація, що виникла в економіці, може призвести до повторення депресії 1930-х років і найбільшої кризи в масштабах усього світу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект